Ayesha Bohemian Golden Smile

 Ayesha se narodila v naší chovatelské stanici Bohemian Golden Smile 29. 1. 2022 jako čtvrtá v pořadí. Štěňátek ve vrhu A se celkem narodilo 6 a ve výborné kondici (5 pejsků a 1 fenečka). Chtěli jsme si z tohoto vrhu jednu fenku ponechat, tak to Annie za nás vyřešila a má tu konečně také svou parťačku. Ayesha se velice rychle naučila chodit na toaletu na zahradu. Nikdy nic doma nerozkousala. Je to prostě miláček od narození. 

Ayesha je velice hravá, mazlivá, citlivá a chytrá fenka. Má skvělou povahu. Miluje lidi, všechna zvířata, čím je jich více, tím jí to dělá větší radost. Stejně jako její maminka Annie je Ayesha nejen vítacím, ale i velice bystrým hlídacím psem. S maminkou se velice doplňují.  Ayesha miluje pohyb, hraní, akci, sníh, stříkací vodu, dlouhé procházky, což jí dopřáváme a tak je ve velice dobré kondici. Svému jménu dělá čest, je to vznešená princezna a živel  zároveň. Ayeshy temperament je naprosto úžasný. Jsme moc rádi, že Annie má svou parťačku a mi své živelné usměvavé štěstíčko.

V loňském roce jsme absolvovali již několik loveckých výcviků, kde se skvěle socializovala, učila poslušnosti a aport. 

Také jsme absolvovali v rámci tréninku několik výstav, kde jsme získali známky 4x Vemi Nadějný 1 a Nejlepší štěně.

S výcvikem a výstavami budeme dále pokračovat.

Ayesha má skvělé rodiče, kteří mají výborné zdravotní výsledky, jsou výborní jak po stránce pracovní, tak po stránce výstavní. Ayeshy maminka i tatínek mají také Canistherapeutické zkoušky. Detaily rodičů jako zdravotní výsledky a získaná výstavní a pracovní ocenění naleznete  níže: 

Rodiče

Zdravotní stav AYESHY

Barva srsti zlatá
Výška v kohoutku 54 cm
Hmotnost 29 kg
Nůžkový zkus ANO
HD Hip displasia A/A
ED Elbow displasia 0/0
OCD Osteochondritis Dissecans Clear
PRCD Progressive rod cone degeneration N/N
GR-PRA1 Progressive Retinal Atrophy N/N
GR-PRA2 Progressive Retinal Atrophy N/N
ICT-A1 Ichtyosis N/P
ICT-A2 Ichtyosis N/N
GRMD Muscular dystrophy Xn/Xn
GM SOD1 Degenerative myelopathy N/N
NCL Neuronal ceroid-lipofuscinosis N/N