Chovatelská stanice "Bohemian Golden Smile"

Jsme malá chovatelská stanice, která je umístěna v České republice v krásné oblasti západních Čech. Naše chovatelská stanice se nachází v Plzni v blízkosti rybníků a lesů v rodinném domečku, který je obklopen rozlehlou zahradou. A jelikož máme rádi zvířátka, jednoho dne jsme se rozhodli pořídit si pejska. Surfovali jsme bez znalostí na internetu a narazili na stránky Chovatelské stanice z Vraclavských lesů a luk. Po studiu detailů a seznámení se s chovatelkou a její rodinou a Annie maminkou Kely, bylo rozhodnuto. Měli jsme obrovské štěstí, získali jsme úžasného člena rodiny fenku Annie a skvělé přátele.

Annie jsme začali trénovat poslušnosti. Účastnili jsme se místního výcviku, ale také jezdili na výcvik na Vysočinu. Tam retrievery trénuje skvělý trenér známý široko daleko, který nás naučil mnoho. Ale ještě důležitější pro nás bylo, že jsme se mohli při výcviku také setkat i s rodinou chovatelky a jejich smečkou. Vždy byly dojemné Annie reakce, když se po nějaké době viděla s maminou Kely, sourozenci a rodinnou chovatelky. Bylo vidět, jak je šťastná, všechny poznává a tak na tréninky na Vysočině či návštěvy k chovatelce jezdíme do dnes. Máme to tam jako skvělý relax a Annie může řádit s dětmi, sourozenci a nadále si procvičovat své dovednosti.

Nikdy by nás ani nenapadlo, že jednou budeme trénovat s pejskem lovecké dovednosti či se účastnit výstav nebo dělat Canistherapii. Nikdy jsme ani neuvažovali o tom mít chovatelskou stanici. Ale potkali jsme skvělé přátele v chovatelské stanici, kde se Annie narodila a od té doby jsme pejsky naprosto nadšeni. Annie nás každým dnem více a více přesvědčovala o tom, jak je šikovná a neskutečně milá. Po tom, co jsme obdrželi výborné zdravotní výsledky a po složení Canisterapeutických zkoušek, nás Annie definitivně přesvědčila. Začali jsme trénovat lovecké dovednosti a účastnit se výstav, tak abychom splnili podmínky pro chov. Všechny podmínky byly splněny a jsme pyšní na to, že můžeme oznámit založení chovatelská stanice zlatých retrívrů „Bohemian Golden Smile“. Tento název byl zvolen tak, aby bylo jasné, že jsme ze západních Čech a Zlatý úsměv má představovat Zlatou usměvavou Annie.

Cetifikát chovatelské stanice